Jsou Vietnamky zlatokopky?

Jsou Vietnamky zlatokopky?

Pokud jde o seznamování, určitě se občas setkáte s „červivým jablkem“ a Vietnam v  tomto není výjimkou.

V případě že ve Vietnamu randíte delší dobu, pak s největší pravděpodobností skončíte alespoň s jedním z níže popsaných typů dívek.

Tyto dívky nejsou tím nejlepším, co Vietnam nabízí a člověk by se jim měl za každou cenu vyhnout, protože do vašeho života přinesou pouze chaos, zmatek a utrpení.

Kromě toho existují mnohem kvalitnější vietnamské dívky, se kterými byste místo toho mohli chodit. Ale to jsme rozebírali už ve článku Jak se seznámit s Vietnamkou.

V tomto článku jsem se rozhodl popsat 8 typů vietnamských dívek, kterým byste se dle mého názoru měli ve Vietnamu vyhnout:

Pokud existuje definice upíra sajícího krev ze skutečného života, nazval bych ji zlatokopkou. Jedná-li se o uspokojování jejich cílů,  jsou ochotné klesnout až na nejnižší úroveň. Necítí emocionální bolest ani lítost, a vysají z chlapa klidně i poslední korunu a zanechají ho až na absolutním dně. Tato stvoření lze obvykle nalézt v některých z nejluxusnějších městských center, restaurací, hotelů a akcí, kde vyhlíží svojí další kořist.

 

Zlatokopka

Umět mluvit anglicky není podmínkou, protože se primárně nezaměřují jen na cizince, ale i na bohatší místní kance.

Tyto dívky pocházejí ze všech věkových skupin a nejedná se pouze o mladé exkluzivní dívky.

Nikdy neberte tyto dívky do luxusní restaurace ani na nákupy na prvním rande! Jejich oči se rozsvítí jako vánoční stromeček a brzy vás budou mít omotaného kolem prstu. A sám se najednou přistihnete, jak kupujete slečně poslední model iPhone 😉.

Nepotřebujete česnek a svěcenou vodu, abyste poznali tyto krev sající stvůry, prostě jen nerozhazujte peníze jako idiot a nedávejte najevo, že jste na tom finančně dobře.

Stejně velice brzy „odletí“ hledat bankovní účet někoho jiného.

Většina z těchto dívek nenosí v hlavě myšlenku, že by si dala kávu v obyčejné kavárně.

Místo toho požaduje první rande s výletem do místního nákupního centra zakončené večeří v nějaké předražené sushi restauraci poblíž.

 

Rozpoznávací znaky:

 • Začne žadonit, abyste jí pořídili nehorázně předražené věci
 • Od začátku se snaží zjistit, kolik máte peněz
 • Obvykle je taková dívka atraktivní a na první pohled působí roztomile
 • Může být draze oblečená, ale není to pravidlem
 • Nejdůležitější věcí v jejím hodnotovém žebříčku jsou peníze
 • Na profilu jejích sociálních sítí uvidíte dolarové bankovky nebo bankovky v jiných měnách
 • Obvykle má pod telefonním obalem nějakou dolarovou bankovku
 • Nejspíše vám navrhne, abyste při prvním rande šli nakupovat a najíst se v luxusní restauraci
 • Obvykle pracuje v méně placené práci, jako je recepční, servírka nebo společnice v baru
 • Pohybuje se v jednom z mnoha pánských klubů, jako např. Kasho Club
 • Chcete–li se dozvědět více o vietnamských zlatokopkách, přečtěte si článek kliknutím sem.

 

Poloprofesionálka

Tyto dívky obvykle buď stále studují na univerzitě, nebo pracují v jednom z mnoha nočních klubů a barů jako hostesky.

Můžete je najít v též masážních salonech, které pomáhají mnoha pánským turistům najít uvolnění v podobě masáže se šťastným koncem.

Online seznamovací weby a aplikace jako je Tinder jsou pro ně dalším útočištěm. Rády cílí na cizince, protože mají dojem, že se všichni cizinci mají dobře, jsou naivní a mají hodně peněz.

Tyto dívky se nepovažují za profesionálky, ale mohou se jim skoro vyrovnat. Je to docela ironické, vzhledem k tomu, co za činnost vykonávají, protože i profesionálky se zde pohybují na hranici „šedé zóny“.

Polo-profesionálky budou mít obvykle více nápadníků než jenom vás samotného. A každý z nich většinou platí měsíční, no budeme tomu říkat podporu. Ta se může velice lišit svojí částkou, ale převážně se jedná okolo 7 - 15Mil VND za měsíc. Pro stále studující slečnu.

Může to být nějaký bezradný idiot v Americe, který jí každý měsíc posílá peníze, nebo nějaký šmejd v Singapuru, který ji bere na drahé dovolené a jednou za čas ji koupí nějaký drahý dárek.

Tyto dívky bývají celkem svůdné a jsou odbornice na sladké řeči, abyste jim propadli.

Málem jsem také propadl jedné takové dívce, která spadala do této kategorie. Uměla podmanivě mluvit i polechtat moje ego a nejen ego. Zkrátka jsem si s ní připadal jako v sedmém nebi. Naštěstí mě ale zachránila kamarádka, která mě před ní varovala, a já ji tak naštěstí začal vidět v reálných barvách.

Tyto dívky hrají vysokou hru!

 

Jak to chodí ve Vietnamu

Vyvolávají ve vás pocit krále a umí v sobě vyvolat emoce, které u nich vyhledáváte, abyste je chtěli ještě víc.

Ve svém arzenálu mají různé zbraně, vědí, že vzhled jim hraje do karet, a proto se oblékají spíše provokativněji než typická konzervativní vietnamská dívka.

Pokud jste přitažlivý mužský nebo jí ukážete svoji naditou peněženku předem, nepochybně se na vás usměje štěstí. V každém případě mají tyto dívky liberálnější přístup k sexu s cizinci než klasické tradiční Vietnamky.

Její sexuální historie může čítat tucty partnerů a snadno to poznáte podle jejich chování v ložnici, což ale nemusí být na škodu.

Jelikož se tyto dívky rády zaměřují na naivní cizince, jejich úroveň angličtiny je mnohem lepší než u většiny ostatních.

V důsledku dlouhodobé interakce s cizinci a snah dozvědět se více o jejich kultuře se životní postoje těchto dívek často podobají západním ženám.

Kdyby nebylo jejího přízvuku a exotického vzhledu, mohli byste nabýt dojmu, že jde o věrnou kopii západní dívky.

Kvůli tomuto „pozápadnění“ a rozmazlování bezpočtem mužů očekávejte, že její postoj bude nepřístupný a těžko ji něčím ohromíte.

Na schůzkách bude mimořádně náročná a bude vám rozkazovat jako nějakému sluhovi, abyste jí dělal, co jí na očích uvidíte. „Teď půjdeme do tohoto nového nákupního centra“, vykřikne, když už tě má  omotaného kolem prstu.

Nejvyšší čas vzít nohy na ramena!!

Kromě všech výše uvedených nevýhod je randění s tímto typem dívek zkrátka prohra na dvě strany.

Pokud se vám podaří zabodovat, aniž byste otevřeli peněženku, vězte, že s největší pravděpodobností má bohatého přítele v pozadí, který je s ní v neustálém spojení.

Může se vám tak stát, že ji s vámi jakoby náhodou přistihne, vina pak bude ležet na vašich bedrech hned vedle té dívky, která ihned začne hrát kartu oběti. Drama se brzy vyeskaluje a vy se brzy můžete těšit na setkání s místní mafií.

Pak neříkejte, že jsem vás nevaroval!

 

Rozpoznávací znaky:

 • Na začátku bývá milá a okouzlující
 • Umí hrát hodnou dívku, aby nalákala svoji oběť
 • Dostat se s ní na třetí či čtvrtou metu je velice snadné
 • Běžně mluví dostatečně slušně anglicky
 • Do značné míry západní vnímání světa
 • Představí vám opravdu různé poutavé historky, aby si získala vaši přízeň
 • Žije v iluzi, že není považována za prostitutku, protože má i jiné zdroje obživy
 • Bývají s ní propojení i další lidé, kteří ji v podstatě pasou
 • Obvykle je najdete jako on-line hostesky, ve skybarech a masážních salonech

 

Prostitutka na plný úvazek

Pokud bychom měli hodnotit chování místních žen, prostitutky by získaly první příčku za svůj extrémně povýšený a agresivní přístup k mužům.

Člověk by si myslel, že s vysokou mírou chudoby a množství konkurence, kterému tyto profesionálky mezi sebou čelí, si budou své klientely více vážit, nicméně opak je pravdou,  ke své klientele se chovají jako ke kusu h…a.

Pokud máte chuť na randění s jednou z nich, nečekejte že se její přístup k vám změní.

Tyto dívky jsou již velmi protřelé a světaznalé. Scházejí se jak s místními, tak i s cizinci a věřte, že už je to pro ně pouze rutina.

Mají velmi chladnou a vypočítavou povahu a mnoho cizinců naletělo jejich chladnokrevně vypočítavému jednání .

Obvykle najdete tyto dívky buď online, v nočním klubu jako je Apocalypse now, Lush, nebo někde, kde sedí u motorky a vyhlíží potenciální klienty, zatímco její pasák jí sleduje zpovzdálí.

Pokud je v klubu, je tam buď s jinou dívkou, nebo sedí sama. Většina místních chodí do klubů ve skupinách, takže samostatně sedící vyzývavě oblečená žena působí vždy podežřele.

Pokud máte rozum a uvědomujete si do jaké hry se pouštíte, můžete to v krátkodobém horizontu zvládnout, ale nakonec vás to dožene a budete na finanční i emocionální úrovni nuceni zaplatit všechno i s úroky.

Většinu profesionálek však lze snadno identifikovat.

Jsou Vietnamky zlatokopky? Jsou Vietnamky zlatokopky?

Vietnamské prostitutky

Dokážete odhalit profesionálku?

Obvykle budou nosit opravdu vyzývavé oblečení, které odhalí takřka vše. Pokud si ji pozvete k sobě domů, sousedé a ochranka si o tomu bude ještě dlouho špitat.

Mezi další zjevné znaky patří provokativní tetování, které by si normální člověk nikdy nepředstavoval, že se pro dívku hodí. Hledejte obří tetování na zádech, lýtku nebo stehně. Některé z nich mají dokonce tetování ve výstřihu.

Jiné profesionálky před vámi začnou hrát divadlo „slušné dívky“, takže budete konverzaci s ní věnovat více pozornosti a vyptávat se na věci týkající se její profese, rodinné historie atd.

Randění s profesionálkou je v téměř ve všech částech světa považováno za tabu a špatný nápad, tak proč byste to dělali tady ve Vietnamu?

Vyhněte se tomu obloukem!

 

Rozpoznávací znaky: 

 • Skvěle lže
 • Chladná a vypočítavá
 • Velmi vychytralá a ráda podvádí ve všech smyslech
 • Obvykle pracuje ve více klubech nebo barech, kam chodí cizinci
 • Extrémně špatný přístup k zákazníkovi a těžko se s ní vyjednává
 • Může mít tetování, převážně veliká, těžko přehlédnutelná (tj. záda, lýtka, stehna, výstřih)

 

Princezna

Princezna bývá obyčejně rozmazlený spratek, který je zvyklý na to, že si ji budete hýčkat, a plnit každé její přání.

Bude po mém!“ lze označit za její motto, když jde o randění.

Pokud se vám líbí být poslušným pejskem, co se randění týče, pak je pro vás ideální. A ona získá nové štěňátko.

Budeš jejím osobním komorníkem, který jí bude nepřetržitě brát na nákupy a do drahých restaurací, přičemž s každou další minutou, k tobě bude stále více ztrácet respekt.

Tyto dívky již obvykle mají nějaké zkušenosti s randěním s lidmi ze západu. Obvykle to byl nějaký jiný zoufalec, který ji rozmazloval penězi a drahými dárky a bral ji do nejlepších restaurací, které město může vůbec nabídnout.

V minulosti jí všechno prošlo bez ohledu na to, co udělala nebo jak špatné to bylo. Všechny problémy vždycky nějak vyšuměly.

Tyto dívky bývají arogantní a neuctivé, nemluvě o sobectví a sebestřednosti.

 

Vietnamské princezny.

Když potkají chlapa, který je ochoten pozvat je někam na kávu či večeři, budou několik minut v naprostém šoku a úžasu, jaké se na ně usmálo štěstí, než se vrátí zpět ke svým princeznovským zvykům.

Bude to s ní neustálá vyčerpávající bitva a přetahování, protože se ji budete snažit nějak usměrnit, ale přitom vám bude čím díl jasnější, že se vám věci vymykají kontrole.

Bohužel, starého psa novým kouskům nenaučíte.

 

Rozpoznávací znaky: 

 • Rozmazlenost
 • Sobeckost
 • Náročnost
 • Nelze s ní vyjít
 • Vysoké náklady na údržbu
 • Umí překvapivě dobře anglicky, patrně lépe než vy
 • Vždy musí být po jejím nebo vůbec

 

Klíště

Většina vietnamských dívek trpí od přírody přehnanou starostlivostí, co právě teď děláte a kde se nacházíte. Téměř každý den vám budou psát SMS, aby vám položily některé z nudné a zvědavé otázky typu:

 • "Co zrovna děláš?"
 • "Už jsi večeřel?"

Existují však i dívky, které tuto nutnost posouvají do extrémů. Dovolte mi, abych vám představil klíšťata.

Na rozdíl od únosně přilnavých žen k vám bude žena-klíště neustále přisátá, jako by na tom závisel její život.

Rychle se stanete jejím zdrojem potravy, pitné vody a možná i kyslíku, aspoň se tak budete cítit.

Bude o vás potřebovat neustálé všechno vědět, jen aby zvýšila své nízké sebevědomí.

V okamžiku, kdy neodpovíte na její hovory, vyděsí se a obviní vás, že ji podvádíte nebo se o ni nestaráte.

Pokud se s ní rozhodnete navázat vztah, počítejte s tím, že s ní budete trávit každý den dlouhé nudné konverzace po telefonu nebo přes videohovor.

Bude vás bombardovat zprávami, neustále vás bude chválit a ubezpečovat vás, jak moc jí na vás záleží, nicméně to vše bude jen manifestace jejich parazitujícího stylu existence.

Budete mít pocit, že se dusíte, protože se z vás žena-klíště bude snažit vysát co nejvíce pozornosti. Čím déle v tomto vztahu zůstanete, tím více vás to bude vyčerpávat.

Jsou Vietnamky zlatokopky? Jsou Vietnamky zlatokopky?

Vietnamská klíšťata

Pomalu z vás vysají životní energii.

Všichni víme, že dívky milují pozornost, ale pro tato stvoření je to otázka života a smrti.

Pokud jde o ni, jste již manželský pár. Ve skutečnosti už pravděpodobně zmapovala místo vaší svatby a v hlavě se jí rodí plán celého vašeho svatebního utrpení.

 

Rozpoznávací znaky: 

 • Extrémně přilnavá a vyžadující pozornost
 • Zavolá vám několikrát za den, aby vás zkontrolovala
 • Může se u vás nečekaně objevit
 • V každém okamžiku chce vědět, co děláte
 • Vyžaduje od vás neustálé ověřování vaší činnosti a polohy klidně i formou fotografiá

S dívkou tohoto druhu jsem se setkal na začátku svého pobytu tady ve Vietnamu. Potkali jsme se na VietnamCupid.

Ještě než jsme se setkali, nutila mě telefonovat si s ní přes videohovor a začala mi rovnou říkat zlato. Ihned jsem pochopil, která bije.

Po druhém setkání se to začalo jen zhoršovat.

Kromě toho, že jsem byl každý den bombardován stovkami SMS zpráv, jednoho dne se jen tak mimochodem objevila přede dveřmi bez ohlášení s tím, že její rodina uspořádala pro jejího bratra oslavu narozenin.

Přišlo mi to podezřelé, když se mě před pár dny ptala, kde bydlím, a pak se najednou objeví jako zjevení u mých dveří.

Opět my bylo jasné, odkud vítr vane. Snažila se mě přimět, abych šel na její rodinné setkání a představila mě rodině jako vážný vztah. Jenže na mě byla krátká.

Trochu mě vyděsilo, jestli jsem si nezačal s potenciální stalkerkou, a její extrémní touha trávit veškerý čas mě naprosto odradila.

Postupně jsem se ji zbavil, ale trvalo to nějaký čas, než jí to došlo, a přestala se mě lákat na další rande. Zkoušela psí kusy, jak se ke mně dostat zpátky. Psala, jak jí moc chybím, a nakonec i vyhrožovala, že si něco udělá. Jenže já držel jako geroj, nepovolil, a nakonec v tom nerovném boji zvítězil. Přestala mě otravovat.

 

Psychicky labilní dívka

Pokud jste si mysleli, že výše popsaná dívka-klíště je nejhorší, co by vás mohlo potkat, počkejte, až vám cestu skříží mentálně labilní dívka. Tam teprve vše nabere na obrátkách.

Při vašem štěstí bude mít aspoň bipolární poruchu. Připravte se na prudké změny nálad, možná i záchvaty agrese a podobné věci.

Očekávejte hlasité hádky, po nichž následuje pláč, který je nakonec utichne a ona se slovy „aby ses neposral“ omlouvá za všechno, co natropila, a tak se to opakuje do nekonečna.

 

Šílená Vietnamka

Chování těchto dívek nezná mezí. Mohou se uchýlit k nejrůznějším bláznivým věcem.

Očekávejte, že váš vztah bude nestabilní a budete v něm velké drama.

Nejlepší je se vůbec si s takovými dívkami nezačínat.

Teď se mě pravděpodobně ptáte „Jak mám sakra poznat, že je mentálně labilní, takhle se přece chová skoro každá?“

Naštěstí jsem zde zachytil několik rad, které vám pomohou vyhnout se této pasti.

Jak identifikovat duševně labilní dívku

 • Extrémní střídání vřelosti a chladného chování
 • Časté změny nálady
 • Spontánní výbuchy
 • Dramatické výstupy jako na divadle
 • Lhaní a používání manipulace a citového vydírání
 • Problematická rodinná anamnéza (nepřítomný otec, oběť domácího násilí...)
 • Iracionální chování
 • Neschopnost udržovat blízké přátelství s lidmi
 • Úžasný sex
 • Bezohlednost
 • Sebestřednost a náročnost

Nakonec si musíte položit otázku, zda všechen ten skvělý sex stojí za to trávit čas s magorem. Sice si užijete, ale možná skončíte v blázinci.

 

Mentálně labilní dívky a já

Bohužel jsem měl to „potěšení“ potkat několik dívek, co neměly všech pět pohromadě.

Setkal jsem se s jednou dívkou z  webu přátel cizích jazyků, ale neměl jsem zájem s ní chodit. Chtěl jsem s ní  udržovat víceméně platonický vztah, abych zlepšil svoji vietnamštinu a také rozšířil svůj kruh místních přátel. Ona měla bohužel jiné plány.

Při našem prvním setkání jsem jí koupil láhev vody, ona mi ji podala a požadovala, abych ji otevřel. Poté usrkla, láhev mi podala a řekla, abych jí ji podržel (varování č. 1).

Měla úplně volné ruce, a tak jsem se jí zeptal: „Proč to nemůžeš držet ty? Máš přece volné ruce."

Nervózně řekla, že tohle mají dělat kluci. Připomněl jsem jí, že to není rande a že přece nemám povinnost držet žádnou láhev. Trochu jsme se pohádali, než se mi podařilo věci uklidnit.

Později jsme si sedli a začali obědvat. Během oběda se nám podařilo vést celkem zajímavou konverzaci, ale pak se najednou její nálada změnila, dívka sklopila zrak a upadla do deprese. Zeptal jsem se jí, co se děje?

Nedívala se na mě zadumaně hleděla do země. Vypadalo to, že mě vůbec nevnímá. Takové chování mi přišlo dost zvláštní.

Asi po minutě mi odpověděla. Svěřila se, že je opravdu zvláštní holka, a že kvůli tomu nemá mnoho přátel (varování č. 2).

Pak se na mě najednou rozzlobila a zeptala se, proč jsme se nemohli sejít blíž jejímu domu. Vždyť by mě to stálo jenom 40 minut jízdy. Já však při plánovaní našeho setkání navrhl, abychom se setkali na vzájemně výhodném místě, které bylo pro každého z nás asi 20 minut jízdy.

 

Bláznivá holka #2

Normální člověk by to viděl jako dobrý kompromis, ale člověka zahleděného do sebe to může dovést k nepříčetnosti.

Z mého pohledu to bylo spravedlivé rozhodnutí. Ale jí bouchly saze, že jsem ji nechal 20 minut trmácet na motorce na místo setkání. Přišla mi docela sebestředná a bylo zřejmé ,že s ní nebude lehké pořízení. Tak jsem to odpískal.

 

Šílenství #2:

Pamatujete si oslavu, kterou jsem zde zmínil dříve?

Než jsem si dotyčnou zablokoval na svém Zalo, všiml jsem si, že stále nahrává fotky, kde má narozeninové dorty a je vyfocena s jiným cizincem.

Teď už vím, že to dělala proto, aby mě naštvala a ukázala mi, že existují i další, kteří jsou ochotni fungovat jako bezpáteřní posluhovači a dělat přesně to, co si ona představuje.

Všiml jsem si, každý den v týdnu, přesně ve stejnou dobu nahrává svou fotku s narozeninovým dortem pokaždé pořízenou z jiného úhlu.

Po druhé nebo třetí fotce dortu by to normální člověk vzdal, ale ona ne. Asi soutěžila o rekord v počtu fotek dortů, který by šel Guinnessovy knihy.

Dokonce i teď, když se tajně podívám na její Zalo, stále tam má fotografie, jak dostává narozeninové dorty a dárky i měsíce poté, co její narozeniny dávno skončily!

 

Jak je to šílené?

Mám tady v Saigonu známého, který měl též potíže s bláznivým vietnamským děvčetem. Kdykoliv je potkám, jsou jako skotské střiky a jejich konfrontace vygraduje v obrovskou hádku.

Vždy si mi stěžoval, že jeho přítelkyně je úplný cvok.

Několikrát jsem si všiml, že mu ve vztahu vyloženě předehrávala divadelní etudy.

Nakonec se rozhodla, že jejím skutečným životním posláním je stát se ambasadorkou firmy Herbalife, a tak vztah s mým kamarádem ukončila, aby mohla uskutečnit svůj životní sen.

Jsou Vietnamky zlatokopky? Jsou Vietnamky zlatokopky?

Slečna zaneprázdněná

Samozřejmě že tuší, že by s jejím nabitým programem neměla zkoušet navazovat dlouhodobé vztahy, ale přesto to zkouší.

Obvykle pracuje ve 2-3 zaměstnáních a neustále má hlavu v pejru. Kvůli časové tísni nečekejte, že se vám se vám bude nějak dlouho věnovat.

Její rozvrh se mění každý den a vy opravdu potřebujete schopnost velkého sebeovládání, abyste se na ni nezlobil, a přitom zachovat nějak flexibilní plán, který by vyhovoval jejím požadavkům na rande na poslední chvíli.

Tento typ dívek za vaše úsilí také nestojí, protože budete vždy považováni za toho druhého na jejím seznamu priorit a budete usínat stejně sám. Prostě si ukousla větší sousto, než může sníst. 

 

Zaneprázdněná slečna.

Jednou jsem si něco začal s podobnou dívkou. Měla dvě zaměstnání a bylo těžké se s ní domluvit na jakémkoliv rande. Při prvním setkání se na mě rovnou vrhla, ale po dvoutýdenní přestávce se schůzky stále oddalovaly a přesouvaly. Nakonec jsme se však potkali znovu.

Vypadala vystresovaná a zmínila se, jak málo času měla na soukromé aktivity.

Říkal jsem si, proč se vůbec obtěžuje s někým chodit, když je tak zaneprázdněná. Během rande se mi vlastně svěřia, že se ještě musí vrátit do práce, ale potom bychom mohli spolu ještě někam zajít.

Nechtěl jsem s ní hrát žádné hry a nelíbily se mi ty nejisté naděje, které mi nabízela, a tak jsem se rozhodl, že schůzku ukončím.

Později v noci mi poslala zprávu a ptala se, jestli si chci dát ještě drink, nicméně o několik minut později si to rozmyslela a vše zase zrušila.

Znovu se pokusila se semnou domluvit rande a návštěvu kina, ale opět si nebyla jistá svým rozvrhem. Je více než pravděpodobné že její zaneprázdnění je způsobeno tím, že si domlouvá vícero schůzek najednou a ozve se podle toho, jak se jí to hodí. Nadále jsme si jíž nestýkali.

 

Rozpoznávací znaky:

 • Obvykle velmi zaneprázdněná
 • Domluvá si rande na poslední chvíli
 • Vypadá zmateně, a to vždy a všude
 • Obvykle o něco starší žena v honbě za kariérou

 

Bonus: Dívka posedlá K-popem

Toto jsou většinou studentky středních a vysokých škol, které nějakým způsobem narazily na korejskou kulturu v televizi nebo na youtube.

Mají posedlost tzv. K-popem a K-drama – korejskou populární hudbou a telenovelami, což lze možná klasifikovat až jako duševní nemoc.

Kvůli své fascinaci korejskou kulturou v současné době studují korejštinu a plánují v blízké budoucnosti tuto zemi navštívit.

Tyto dívky téměř vždy randí výhradně s korejskými kluky. Fantazírují o setkání s Lee Byung Hunem, s nímž budou mít bouřlivý vztah, jak si pamatují z různých korejských telenovel, než se nakonec usadí, vezmou se a budou žít šťastně, dokud je smrt nerozdělí.

 

Fanynky korejské kultury

Většina dívek, které si prošly touto fází, z toho nakonec vyrostly a zůstaly zklamané, že korejský turista z baru nevypadá ani se nechová, jako ty filmové hvězdy z telenovel.

 

Rozpoznávací znaky: 

 • Obvykle docela mladá (18-22)
 • Zažraná do korejské kultury
 • Miluje K-pop a K-drama a myslí si, že všichni korejští muži vypadají jako tyto celebrity
 • Téměř vždy randí výhradně s korejskými kluky, dokud z této fáze nevyroste
 • Někdy ji lze najít v tanečních skupinách s orientací na K-pop
 • Studuje korejštinu

Pokud se s ní nechcete připojit ke K-pop taneční skupině, celý den sledovat korejské telenovely a celý den jíst Kim Chi nebo Bibimbap, nestojí to za to. Se svou láskou pro korejskou kulturu vás přivede k šílenství.

Pokud nejsi Korejec, což nepředpokládám, šel bych o dům dál, případně bych počkal, jestli z této fáze nevyroste.

 

Závěrem

Cílem tohoto článku není házet všechny Vietnamky do jednoho pytle, tak to rozhodně ne!!! Jde spíše o upozornění. Vietnamské ženy bývají velmi tradiční a konzervativní. Jak jsem popisoval ve článku Jak se seznámit s Vietnamkou. Samozřejmě existují výjimky, ale mluvím zde v obecném smyslu. Snažil jsem se zde pouze popsat ženy, se kterými se nejspíš setkáte v začátcích vašeho dlouhodobějšího pobytu ve Vietnamu.

Takže....

Schopnost prověřit si dívku svého zájmu je prvořadá dovednost, kterou by měl mít každý chlap.

To vám pomůže neztrácet čas a vyhnout se všem mrchám a zlatokopkám, které do vašeho života vnesou chaos a zmatek.

Je lepší být svobodný, než uvíznout v toxickém vztahu se špatnou osobou, která z vás vysaje duši.

Najít lásku je složité.

Proč si dělat věci obtížnější a komplikovanější?

Podělte se s námi dole v komentářích, jaké máte špatné zkušenosti s randěním zde ve Vietnamu?

 

Pokud se vám web líbí a jste s informacemi spokojeni, můžete přispět malou částkou na jeho další údržbu, aktualizace, provoz a já si možná také koupím jednu kávu nebo pivo 😋

 

Podrobnější průvodce najdete ve formě eBook

Jaké jsou Vietnamky

 

 

Čech ve Vietnamu je svobodný a nezávislý: svobodný pro všechny čtenáře a nezávislý na jakékoli vnější kontrole. Tyto webové stránky jsou však také způsobem, jak si vydělávám na živobytí. Pokud se vám obsah na stránkách líbí a chcete mít přístup do placeného obsahu, zaregistrujte si jeden z balíčků zde. A nebo mne můžete podpořit zakoupením některé z eBook průvodců. Všem vám moc děkuji a posílám pozdrav ze Saigonu.

Zanechat komentář
Dotazy, aktualizace a zprávy o výletech jsou vítány. Prosím však, abyste komentáře psali slušně a k tématu.

 

Dostávejte novinky emailem

We never spam. Read Privacy Policy

eBOOK ke stažení!!

Stáhněte si ebook do mobilu, na cestách často není internet.

Image

Related Articles

Jak se seznámit s Vietnamkou

Jak se seznámit s Vietnamkou